Ortopedi İstanbul İletişim

 

Ortopedi İstanbul İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Ortopedi İstanbul’a telefon, mail ve WhatsApp yolu ile ulaşılabilir. Fizik muayene ve görüşmeye gelmek isteyen hastalarımız için konum göndermekteyiz. Harita servislerinden hastane ve klinik adresimize yol tarifi ile gelinebilir.

Toplu taşıma ile gelmek isteyen hastalar Marmaray Cevizli ve Marmaray Maltepe durakları arasında yerleşen hastanemize bu iki durakta inerek yürüyerek ulaşabilirler. Çok kısa olan bu mesafeyi yürüyemeyen hastalarımız için bu iki Marmaray’dan geçen dolmuşa binerek 1 dakika içinde hastanemize gelebilirler.

Metro kullanmak isteyen hastalarımız Gülsuyu metro durağında inerek 10 dakikalık yürüyüşle hastanemize ulaşabilirler. Belediye otobüsü kullanmak isteyerek gelebilecek hastalar 133F ve 17S kodlu otobüse binerlerse hastanemiz tan önündeki durakta inebilirler.

 

Ortopedi İstanbul'a Nasıl Ulaşırım?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan geliyorsanız;

  • ⁠Sabiha Gökçen M4 metro hattından Gülsuyu durağında inip hastaneye yürüyebilirsiniz.
  • Taksi veya araba ile 18 km, yaklaşık 35 dakikada gelebilirsiniz.

 

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan (IGA) geliyorsanız;

  • ⁠Havaist ile 4. Levent’e gelip, aktarma sonrası 500T otobüsü ile Gülsuyu durağında inip oradan hastaneye yürüyebilirsiniz.
  • Taksi veya araba ile 66 km, yaklaşık 85 dakikada gelebilirsiniz.

 

İstanbul Esenler Otogarı’ndan geliyorsanız;

  • ⁠M1A metro hattı ile Yenikapı durağına gelip buradan Marmaray’a aktarma yaparak Maltepe durağında inip oradan hastanemize yürüyebilirsiniz.
  • Taksi veya araba ile 34 km, yaklaşık 50 dakikada gelebilirsiniz.

 

 

ORTOPEDİ İSTANBUL

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktorlarımızla İletişime Geçin

Ortopedi İstanbul platformunda Ortopedi doktorlarımızla 7/24 görüşme imkanı vardır. WhatsApp hattına yazarak müsaitlik durumuna göre online görüşme talep edebilirsiniz. Hekimlerimiz uygun zamanda görüntülü görüşme ve normal telefon görüşmesi şeklinde tıbbi ikinci görüş sağlayabilir. KVKK »   Çerezler »

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 17:00

 

RANDEVU & BİLGİ

0536 452 53 77

 

 

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

İstanbul (Anadolu Yakası): Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

İstanbul (Avrupa Yakası): Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Sk. Aşçıoğlu Plaza No:17 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Web sitesinde bulunan tüm içerikler Ortopedi İstanbul Web ve Tıbbi Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kullanması yasaktır. İzinsiz kullanması tespiti durumunda hukuki yollara başvurulacaktır.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Son Güncellenme Tarihi: 24-05-2024 23:10:45
Whatsapp