Ortopedi İstanbul İletişim

 

Ortopedi İstanbul İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Ortopedi İstanbul’a telefon, mail ve WhatsApp yolu ile ulaşılabilir. Fizik muayene ve görüşmeye gelmek isteyen hastalarımız için konum göndermekteyiz. Harita servislerinden hastane ve klinik adresimize yol tarifi ile gelinebilir.

Toplu taşıma ile gelmek isteyen hastalar Marmaray Cevizli ve Marmaray Maltepe durakları arasında yerleşen hastanemize bu iki durakta inerek yürüyerek ulaşabilirler. Çok kısa olan bu mesafeyi yürüyemeyen hastalarımız için bu iki Marmaray’dan geçen dolmuşa binerek 1 dakika içinde hastanemize gelebilirler.

Metro kullanmak isteyen hastalarımız Gülsuyu metro durağında inerek 10 dakikalık yürüyüşle hastanemize ulaşabilirler. Belediye otobüsü kullanmak isteyerek gelebilecek hastalar 133F ve 17S kodlu otobüse binerlerse hastanemiz tan önündeki durakta inebilirler.

 

 

ORTOPEDİ İSTANBUL

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktorlarımızla İletişime Geçin

Ortopedi İstanbul platformunda Ortopedi doktorlarımızla 7/24 görüşme imkanı vardır. WhatsApp hattına yazarak müsaitlik durumuna göre online görüşme talep edebilirsiniz. Hekimlerimiz uygun zamanda görüntülü görüşme ve normal telefon görüşmesi şeklinde tıbbi ikinci görüş sağlayabilir. KVKK »   Çerezler »

 

RANDEVU & BİLGİ

0536 452 53 77

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 17:00

 

Ortopedi İstanbul

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

Adres: Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Whatsapp