Ortopedi İstanbul Koordinatörü Gülben Ödemiş

 

Ortopedi Poliklinik Koordinatörü Gülben Ödemiş

Aydın Doğan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra Trakya Üniversitesi Ortopedik Protez Ortez bölümünü kazandım. Bölüme başlamadan önce İngilizce hazırlık eğitimi almamın ardından alanımla alakalı eğitim hayatım başladı. İkinci yarıda yapmış olduğum Trakya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi bölümü stajımın ardından ek staj olarak Proklinik Protez Ortez Merkezi’nde gönüllü olarak satış ve rehabilitasyon alanında staj yaptım. 2022 yılında mezun olduktan sonra iş hayatıma VM Maltepe Medical Park Hastanesi Ortopedi İstanbul ekibinde koordinatör olarak göreve başladım ve hizmetime devam etmekteyim.

 

Gülben Ödemiş Kimdir?

 

 

Ortopedi İstanbul

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

Adres: Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Whatsapp