Ortopedi İstanbul Online Randevu Talebi

 

 

 

Ortopedi Randevu Nasıl Alınır?

Ortopedi İstanbul uzmanları olan Dr. Yakup Alpay, Dr. Atakan Ezici, Dr. Ahmet Danacı ve Dr. Mehmet Baydar muayenesi talep eden hastalar, VM Medikal Park web sitesi, çağrı merkezinden randevu alabilir. Hastalarımız; Ortopedi İstanbul mobil uygulamaları veya web sitesinden online randevu oluşturabilir. Ya da telefon numarası üzerinden ortopedi randevu ulaştırabilirler.

 

Ortopedi Randevu Neden Gereklidir?

Ortopedi randevusu ortopedi doktoruna muayene olabilmek için gereklidir. Kas iskelet sistemi hastalıkları ve tedavileri için ve hekim görüşü almak için bu ortopedi randevusu gereklidir.

 

Devlet Hastanesinden Ortopedi Randevu Nasıl Alınır?

Ortopedi randevusu devlet hastanesinde muayene olmak isteyen hastalar için T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı 182 çağrı merkezi veya MHRS sisteminden alınabilir. 

 

Özel Hastaneden Ortopedi Randevu Nasıl Alınır?

Özel hastaneden ortopedi randevu almak isteyen hastalar ilgili hastanenin web sitesi veya çağrı merkezini kullanabilir.

 

Ortopedi Randevusu Kontrol Süreci Nasıldır?

Ortopedi randevusu kontrolü ilk muayeneden sonraki 10 gün kontrol süreci olarak tanımlanmıştır.

 

Ortopedi İstanbul

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

Adres: Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Whatsapp