Ortopedi İstanbul Hakkında

 

Ortopedi İstanbul’un Kuruluşu

Ortopedi İstanbul, hastalarımızın tüm ortopedik sorunlarına çözüm getirmek, Ortopedi ve Travmatoloji’de hasta hizmetlerini geliştirerek memnuniyet oranını arttırmak amacıyla Dr. Yakup ALPAY, Dr. Atakan EZİCİ ve Dr. Ahmet DANACI tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. 

 

Ortopedi İstanbul Ekibi

Ortopedi İstanbul platformu kendi alanında uzman ortopedi hekimlerini bir araya getiren bu sayede ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı parolasıyla yola çıkan 2022 yılında tohumları atılmış bir ekiptir. Ortopedi İstanbul Mart 2023 yılında Dr. Yakup Alpay, Dr. Atakan Ezici ve Dr. Ahmet Danacı tarafından kurulmuştur.

Eylül 2023’te El cerrahisi ve ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak Doç. Dr. Mehmet Baydar ekibe dahil edilmiştir. El vakalarındaki 30 yıllık tecrübesi ile Uzm. Fzt. Salime Yılmaz Altunbay ortopedi hastaları sağlığı için ekibe dahil edilmiştir.

Ortopedi Koordinatörü ve yatan hasta sorumlusu olarak Gülben Ödemiş görev yapmaktadır. Ortopedi Poliklinik hizmetleri ve ayaktan hasta sorumlusu olarak Hilal Turan görev yapmaktadır. Ortopedi alanında kendi alanlarında uzman kadrosuyla yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon hedefleyerek esasında halk sağlığını gözeterek tüm çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ortopedi İstanbul Ekibine Sizde Katılın!

KARİYER

 

Ortopedi İstanbul’u Tanıyın

  • Ortopedi İstanbul, sağlık hizmetleri alanında birçok ödüle sahip Medical Park - Maltepe hastanesiyle çalışmaktadır. 
  • Ulusal ve uluslararası kamu ve özel sağlık sigortaları ile anlaşması vardır.
  • Ortopedik cerrahi malzeme konusunda dünya çapındaki en seçkin firmalarla çalışarak en iyi implant / protez malzemelerini kullanmaktadır. 
  • Alanında uzman hekimlerden oluşan ortopedik danışma kurulu ile teşhis ve tedavinin en hızlı ve faydalı şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. 
  • Bugüne kadar binlerce ortopedik ameliyatı başarı ile tamamlamış, ulusal ve uluslararası birçok bilimsel makalesi olan uzman hekim kadrosuna sahiptir.
  • Ortopedik tüm problemlerinize çözüm getirmek amacı ile her zaman yanınızdayız.

 

Ortopedi İstanbul Vizyonu

Vizyonumuz; Ortopedi ve Travmatoloji alanında kendini sürekli geliştirerek tıp bilimine katkıda bulunmak, ulusal ve uluslararası hastaların ilk sırada tercih edeceği en güvenilir ve faydalı topluluk olmaktır.  

 

Ortopedi İstanbul Misyonu

Ortopedik tüm problemlerinizde yanınızda olur, doğru teşhisi koyup size en uygun tedaviyi belirler ve uygular. Her zaman mükemmeli hedefler. Hastalarını kendi yakını yerine koyup ameliyatlarını bu bilinç ve hassasiyet ile yapar. Hastaların şikayetlerinin geçip, en üst memnuniyete kavuşması, asli görevidir. 

 

Ortopedi İstanbul Web Sitesi Kişisel Veriler ve Çerezler

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni »

Çerez Politikası Aydınlatma Metni »

 

Ortopedi İstanbul

 

 

Baltalimanı Kemik Hastanesi Hakkında

Ortopedi İstanbul, hastalarımızın tüm ortopedik sorunlarına çözüm getirmek için Baltalimanı Kemik Hastanesi mezunları tarafından kurulmuştur.

Baltalimanı Kemik Hastanesi veya ortopedi astanesinin tam doğru adı nedir?

Baltalimanı kemik hastanesi ortopedi alanında hizmet veren aslında doğru tam adı Sağlık Bilimleri Üniversitesi, İstanbul Metin Sabancı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan hastanedir. Hastane adı çok uzun olduğu için halk arasında Baltalimanı Kemik Hastanesi olarak bilinir.

 

Baltalimanı Kemik Hastanesi ortopedi alanında neden önemlidir?

Baltalimanı kemik hastanesi ortopedi alanında bilimsel çalışmaların yapıldığı, tüm Türkiye de ve dünyada ortopedi alanında adını duyurmuş önemli bir merkezdir. Baltalimanı kemik hastanesinde ortopedi hastalıklarının hepsi tedavi edilebilir. Halk arasında çok iyi bilindiği için çok tercih edilir ve uzun bekleme süreleri mevcuttur. 

 

Baltalimanı Kemik Hastanesi ortopedi bölümünden nasıl mezun olunur?

Baltalimanı kemik hastanesi ortopedi bölümünden mezun olmak için tıp fakültesi bitirildikten sonra tıpta uzmanlık sınavına girilir. Bu sınavdan alınan sonuçlara göre tercihler yapıldıktan sonra Baltalimanı kemik hastanesi yerleşen doktorlar 5 yıllık bir uzmanlaşma süreci ve uzmanlık sınavı sonrası mezun olurlar. Bu süreci başarıyla tamamlayan doktorlar Baltalimanı kemik hastanesi mezunu ortopedi uzmanı olurlar? 

 

Baltalimanı Kemik Hastanesi Ortopedi bölümünden nasıl randevu alınır?

Baltalimanı kemik hastanesi sağlık bakanlığına bağlı bir hastane olduğu için sağlık bakanlığı randevu birimi olan 182 numaralı hat veya internet üzerinden MHRS sistemi kullanılarak randevu alınabilir. Özel cep numarası yoktur.

 

Baltalimanı Kemik Hastanesi ve Ortopedi İstanbul arasındaki ilişki nedir?

Ortopedi İstanbul, Baltalimanı kemik hastanesi mezunu ortopedi doktorları tarafından kurulmuştur. Ortopedi İstanbul doktorları Baltalimanı kemik hastanesinden mezun olduktan sonra mecburi hizmet dediğimiz zorunlu devlet yükümlülüğünü tamamladıktan sonra devlet hastanesinden istifa edip ortopedi İstanbul organizasyonuna katılmışlardır.

 

Baltalimanı Kemik Hastanesi mezunu ortopedi doktorlarına nasıl ulaşılabilir?

Ortopedi İstanbul doktorlarının tamamı Baltalimanı kemik hastanesi mezunudur. Baltalimanı kemik hastanesinde yapılan bütün ortopedik tedaviler ortopedi İstanbul bünyesinde de yapılmaktadır. Ortopedi İstanbul doktorlarına tıbbi ikinci görüş formu, telefon veya WhatsApp hattından 7/24 ulaşılabilir.

 

Ortopedi İstanbul ekibinin Baltalimanı kemik hastanesi ziyaretinden bir kare.

Ortopedi İstanbul ekibinin Baltalimanı kemik hastanesi ziyaretinden bir kare.

 

Ortopedi İstanbul ekibi bilimsel toplantılar ve mezun toplantıları gibi organizasyonlar için düzenli olarak Baltalimanı kemik hastanesini ziyaret etmektedir.

Ortopedi İstanbul ekibi bilimsel toplantılar ve mezun toplantıları gibi organizasyonlar için düzenli olarak Baltalimanı kemik hastanesini ziyaret etmektedir.

 

 

Uzman Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve Uzmanları

 

Doç. Dr. Yakup Alpay

Doç. Dr. Yakup Alpay

 

Doç. Dr. Mehmet Baydar

Doç. Dr. Mehmet Baydar

 

Op. Dr. Ahmet Danacı

Op. Dr. Ahmet Danacı

 

Op. Dr. Atakan Ezici

Op. Dr. Atakan Ezici

 

 

 

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

İstanbul (Anadolu Yakası): Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

İstanbul (Avrupa Yakası): Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Sk. Aşçıoğlu Plaza No:17 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Web sitesinde bulunan tüm içerikler Ortopedi İstanbul Web ve Tıbbi Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kullanması yasaktır. İzinsiz kullanması tespiti durumunda hukuki yollara başvurulacaktır.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Son Güncellenme Tarihi: 24-05-2024 23:10:45
Whatsapp