Ortopedi İstanbul Poliklinik Sorumlusu Hilal Turan

 

Ortopedi Poliklinik Sorumlusu Hilal Turan

İlköğretim ve lise hayatımı İstanbulda tamamladım. Üniversite sınavında Fenerbahçe Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri kazandım. Alanımda eğitim hayatım başladı.

İkinci yarıda yapmış olduğum Medicana Sağlık Gruplarında ve Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Radyoloji bölümünde stajımı tamamladım.

2022 yılında iş hayatıma VM Maltepe Medical Park Hastanesi Ortopedi İstanbul ekibinde poliklinik sorumlusu olarak göreve başladım ve hizmetime devam etmekteyim.

 

Hilal Turan Kimdir?

 

 

 

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

İstanbul (Anadolu Yakası): Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

İstanbul (Avrupa Yakası): Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Sk. Aşçıoğlu Plaza No:17 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Web sitesinde bulunan tüm içerikler Ortopedi İstanbul Web ve Tıbbi Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kullanması yasaktır. İzinsiz kullanması tespiti durumunda hukuki yollara başvurulacaktır.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Son Güncellenme Tarihi: 24-05-2024 23:10:45
Whatsapp