Ortopedi İstanbul Hasta Yorumları

 

Ortopedi Doktoru Tavsiyesi Nasıl Alınabilir?

Hastalarımız genellikle daha önce ameliyat ettiğimiz hastaların ortopedi doktoru tavsiyesi olarak ekibimizi önermektedir. Dolayısıyla ameliyat ettiğimiz hastalar ve onların ortopedi doktoru tavsiyesi bizim için çok kıymetli. Bu ortopedi doktoru tavsiyesi sayesinde hastalar kendi hastalıkları ile ilgili en deneyimli kişiye rahatlıkla ulaşabilmektedir.

 

Ortopedi Hasta Yorumları Nereden Okunabilir?

Ortopedi hasta yorumları internette, bazı çeşitli yorum sitelerinde ulaşılabilir. Ortopedi hasta yorumu yazan hastalar genellikle isim ve soy isim belirtirler ki onlara ulaşmak isteyen hastalar rahatlıkla ulaşabilsin.  Ortopedi hasta yorumu yazan bazı hastalar ise sadece isim ve soy isim sadece baş harflerini yazarlar ve rahatsız edilmek istemezler. Ortopedi hasta yorumu yazan ameliyat ettiğimiz hastaların yorumlarını okumak bizim için her zaman gurur kaynağı olmuş ve duygulandırmıştır.

 

Ortopedi Doktoru Yorumları Neden Önemlidir?

Günümüzde hastalığı yeni tespit edilmiş kişiler bu hastalık ile ilgili araştırma yapmaya karar verirler. Bu konuda en güvenilir kaynak kendi tanıdıkları önceden bildikleri halk arasında aile doktoru olarak gördükleri yakın kişilerdir. Eğer yakınlarında böyle birisi yoksa ortopedi doktoru hasta yorumu ve tavsiyesi almaya karar verirler. Ortopedi doktoru hasta yorumu ve tavsiyesi daha önce bu alanda bir tedavi almış hasta ve yakınlar varsa bu şekilde alınabilir. Eğer yakınlarında böyle bir tedavi almış hasta da yoksa dijital ortamdan ortopedi doktoru ve hasta yorumu aramaya başlarlar. 

 

Hastalarımız tarafından internette ve sosyal medyada; Ortopedi İstanbul doktorları hakkında yapılmış yazılı ve görsel yorumlara bu alandan ulaşabilirsiniz.

 

Doç. Dr. Yakup Alpay Hasta Yorumları:

Uğur Altunbaş

Tam üç ay önce ön çapraz bağ ameliyatı oldum. Değerli Hocam Yakup Bey’e çok teşekkür ederim. Ameliyatımın öncesini ve sonrasını oldukça iyi yönetti. Operasyon da oldukça başarılı geçti ve şu an memnun edici iyi bir sonuç yaşıyorum. Herkese çok teşekkür ederim.

 

H.

İlgili ve alakalı alanında uzman bir doktor.

 

Bilal Öztürk

Yakup Alpay Bey kesinlikle çok iyi bir doktor işini severek yapan hastasıyla ilgilenen muayene eden bir doktor işinin tam anlamıyla ehli.

 

Dilara Özlem

Parmağım kırıldığında gittiğim doktordu ameliyat oldum ve tedavi sürecim devam ediyor çok memnunum çok iyi bir doktor.

 

Zeki Başeğmez

Yakup hocama çok teşekkür ederim Parmak kırığından dolayı geldim tabiri caize ölü parmağımı ameliyat ile eski haline getirdi asistanı Gulden Hanim a da ayrıca ilgisi için çok teşekkür ederim Çok memnun kaldım tedavi sürecinde ilgileri alakaları iyi ki Yakup Hoca’ya geldim.

 

Batuhan Saka

Yaşadığım omuz ağrılarım neticesin de Artroskopik Omuz Ameliyatı önerildi. Yaşadığım Stresli günleri geride bırakmamı Sağlayan Yakup Hoca’ya Teşekkür ederim. Ameliyat öncesi ve sonrası kontrollerden çok memnun kaldım. Ayrı bir parantez olarak Yakup Hoca’nın Asistanı Gülben Hanıma uzun süren Axa sigorta faciasın da yaşadığım süreçte ki desteklerin den ötürü çok teşekkür ederim. Ortopedik bir durumunuz olduğun da gönül rahatlığı ile danışabileceğiniz bir doktor. Bugün iyi ki diyebiliyorum yolum düştüğü için. Tekrar dan Teşekkür ederim.

 

Selda Çolak

Dr. Yakup Bey yaşadığım ciddi sıkıntıların ardından umudumu kestiğim anda iyileşmemi sağladı. Omzuma uyguladığı tedavi ile artık yazı yazabiliyorum. Kendisi çok ilgili, hastası ile empati kurabilen muhteşem bir hekim. Çok teşekkür ederim.

 

Mehmet Murat Zengin

Eşimin el bileği kırılmıştı, arka arkaya düşmüştü, ters bir kırıktı, el bileği ve parçalı bir kırık olduğundan zor bir süreçti, Yakup Bey ameliyat ve sonrasında süreci detaylı takip etti ve 2-3 ay gibi bir sürede eşimin el bileği eski durumuna geldi. Zaten kendisiyle konuştuğunuzda bu doktora ameliyat olmalıyım hissiyatını güvenini veriyor. Annem de dizine iğne yaptırmıştı Yakup Bey'e, elleri dert görmesin ne hünerli elleri varmış hiç acıtmadı diye hala dua eder.

 

Savaş Yiğit

Çok ilgili bir doktor, operasyon sonrasında çok güzel ilgilendi ve rahatlattı.

 

Usta

Mükemmel bir doktor teşekkür ederim Yakup hocaya

 

Emba

Merhaba 2 ay önce müthiş Ağrı ile Yakup hocamla tanışma şansım oldu. MR sonuçlarıma göre ameliyat olmamı söyledi ve tarih aldık ve ameliyatımı çok başarılı şekilde oldum ameliyat önce ve sonra ilgisi ve şikayetlerimin son bulmasından dolayı çok teşekkür ederim. Ülkemizin böyle değerli kıymetli hocalara ihtiyacı var başarılarınızın devamını dilerim hocam. İyi sağlıklı çalışmalar.

 

Barış Palazoğlu

3 ay önce geçirdiğim trafik kazası sonucu sağ asetabulum kemiğim kırıldı. Ameliyatımı Maltepe medikal park hastanesinde Yakup hocam yaptı. Kendisinden çok çok memnunum gerek ameliyat başarısı gerek ameliyat sonrası takip konusunda gösterdiği hassasiyetten ve mesleğine olan mükemmel saygısından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir doktordur.

 

Zeliha Altuntaş

Eşim 4 ay önce motor kazası yapmıştı. Bir arkadaşı vasıtası ile Yakup Hoca ile tanıştı. Ameliyatını çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Yakup Hoca’nın güler yüzü, ilgi ve alakası, hastasını bilgilendirmesi ve ameliyat sonrasında ki takibi çok iyiydi. Yakup hocadan Allah razı olsun. Kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir doktordur.

 

Serdar Ülger

Çokkk iyi bir doktor mesleki donanımı bilgisi iletişimi çok iyi yapıcı tavrı idealist kişiliği mesleğine olan saygısı özeni itinası ile zamanının ötesinde bir doktor herkese tavsiye ederiz iyi ki tanımışız her şey için çoook teşekkürler Yakup hocam.

 

G.A.

Sevgili Yakup Hocam, Sizler gibi işini ciddi ve istekli yapan doktorlar görmedim desem yeridir. Benim kalça protezi ameliyatıma Atakan Hocamla girdiniz ve ameliyat bitti sizi tanımıyorum demiyorsunuz nerde görseniz hal hatır sorup durumum hakkında güncel bilgiye sahip olmanız beni ve ailemi sizlerin gözümüzdeki kalbimizdeki yerinizi hep yukarılara taşıdınız. Elleriniz dert görmesin. İyi ki varsınız sizler gitmeyin hep burada kalın sizi seviyoruz hocam.

 

A.M.

El bilek kırığı nedeniyle Yakup Bey'le tanıştık. Yakup Bey muayeneden sonra her türlü bilgilendirmeyi açık bir şekilde yapıp ameliyat gerektiğini söyledi. Kısa bir sürede başarıyla ameliyatı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki yaklaşımı ilgisi, gerekli yönlendirmeleri için çok teşekkürler. Güvenip gönül rahatlığı ile kendinizi teslim edebilirsiniz. Ortopedi konusunda doktor arayanlara rahatlıkla tavsiye ederim. Allah yolunu açık eylesin.

 

D.Ö.

Çok iyi bir doktor parmağım kırıldığında gitmiştim kendi dikkatsizliğimden dolayı 2 kere ameliyat oldum 2 ameliyatta başarılı geçti tedavi sürecim çok iyi devam ediyor.

 

N.K.

2 senedir dizimdeki ağrı yüzünden gitmediğim doktor kalmadı maalesef çare bulamadık. Yakup beye bilek kırığı için gittim ve dizim için danıştım o kadar güven verdi ki ameliyatı sorgusuz kabul ettim iyi ki kabul etmişim şimdi çok iyiyim. Yakup bey mükemmel ve çok ilgili bir doktor. Sağ olsun iyi ki var.

 

S.A.

Dr. Yakup Bey'e omzumda ve dirseğimden dolayı çektiğim ciddi ağrılar için gittim. Gerekli tetkikler sonucu omzuma yaptığı enjeksiyon ve beni fizik tedaviye yönlendirmesi ile şu an şifaya kavuştum. Öğretmenim ve tahtaya yazı dahi yazamıyordum. O kadar mutluyum ki. Elleriniz dert görmesin.

 

B.S.

Geçmeyen ve bitmek bilmeyen omuz ağrı şikayetlerimin ardından Yakup Bey ile yolum kesişti.1 ay önce geçirdiğim Ameliyatın ardından bugün iyi ki yolumuz kesişmiş diyebiliyorum. Muayene, ameliyat öncesi ve sonrasın da ki yaklaşım ve takibinden dolayı Çok teşekkür ederim.

 

Y.

Çocukken geçirdiğim kaza sonrası geçmeyen diz ağrılarım için Yakup Bey’e muayene oldum gerek detaylı anlatımı tedaviye yaklaşımı gerekse samimiyetiyle memnun ayrılmamı sağladı. Dizimde oluşan kireçlenme için uyguladığı tedavi yöntemi sonucuyla diz ağrılarıma çare oldu. Harika bir hekim her şey için teşekkür ederim.

 

M.

Annemin diz ağrısı sebebiyle başvurduk. 6 ay önce gittiğimizde hocamız PRP yapılmasını önerdi. Annemin kolundan kan alındıktan sonra birkaç işlemle uğraşıp iğneyi dizlerine yaptılar. Ağrı şikayeti ciddi manada azaldı, çok memnun şu an. Hocamıza ilgisi için çok teşekkür ederiz.

 

E.

Karpal tünel rahatsızlığım için kendisini ziyaret ettim. O kadar ilgili ve açıklayıcı yaklaştı ki sonrasında başka doktorları profesörlere muayene olsam da Yakup Hoca kadar samimi ve açık gelmediler. Ameliyat sonrası kontrollerde de aynı ilgi ve alakayı sergiledi. Şu an kolum gerçekten çok çok iyi teşekkür ederim hocam. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

M.

2019 yılında ayağım 8 yerden kırıldığında Yakup Bey ameliyatımı gerçekleştirdi. Allah ondan razı olsun. Kendisi benim için çok güzel, temiz, dürüst, işini bilen bir insan. Yakup Bey'den sonsuza kadar memnun kaldım. Herkese kendisini gibi doktorun olduğunu söyleyerek tavsiye ediyorum.

 

M.

Yakup Bey'den Allah razı olsun. Dünya döndükçe kendisi dursun. Beni iyileştirdi. Kendisi hem dizimden hem de kalçamdan 2 ameliyatımı gerçekleştirdi. Yakup Bey'den çok çok memnun kaldım. Kendisine her zaman dua ediyorum. Allah onu cennetine koysun.

 

K.

Yakup Bey'den memnunuz. Kendisi annemin dizine plak taktı ve menüsküsünü dikti. Annem yürümeyecek haldeydi ameliyattan sonra gayet iyi yürüyebiliyor. Yakup Bey iletişimi, hasta takibi ve bilgilendirmesi çok güçlü bir doktor.

 

H.

Yakup Bey'den çok memnunum. Allah ondan razı olsun. Kendisi diz kapağı ve kalça ameliyatımı gerçekleştirdi. Önceki hayatımdan çok çok daha iyiyim. Yakup Bey ümidim kesildiği zaman hayata döndürdü. Ameliyat öncesinde ve sonrasında her zaman bilgilendirdi. Ameliyat sürecimde herhangi bir problem yaşamadım. Kontrole geldiğimde güzel gelişmelerim haberini aldım. Kendisine başarıların devamını diliyorum.

 

S.

Yakup Bey'den çok memnunuz. Kendisi süper bir doktor. Eşimin bel kayması vardı. Yakup Bey ameliyatını gerçekleştirerek 2 tane platin koydu. Ağrı, sızı olmadan çok başarılı bir ameliyatla şifa buldu. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Yakup Bey her zaman için bir numaralı bir doktor. Kendisine başarıların devamını dilerim.

 

S.

Köyde geçirdiğim ağır kaza sonucu Ankara’ya sevk istendiği için orda ameliyat olmuştum sonrasında İstanbul’a geldiğimde ameliyat sonrası kontrollerimi yaptı her ayrıntıyı inceledi bilgilendirme yaptı çok kibar bir şekilde ilgilendi Özellikle Ankara da plak takılmıştı sonrasında kemiklerden biri kaynamamıştı ama üst üste ameliyat olamayacağım için biraz beklemek durumunda kaldık daha sonra Yakup bey plak üzenine protez taktı bütün ağrılarım dertlerim kesildi Allah razı olsun özellikle kalça protez cerrahisinde çok çok iyi bunu belirtmek isterim 1 seneden fazla oldu eski hayatıma yeniden döndüm Yakup bey Çok ilgili ve konuya çok hakim Çok memnun kaldık. Yakup beyi hiç düşünmeden Herkese tavsiye ederim işinin ehli biri.

 

M.Ş.

4 ay önce motor kazası yapmıştım. Bir arkadaşım vasıtası ile Yakup Hoca ile tanıştım. Ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Yakup Hoca’nın güler yüzü, ilgi ve alakası, hastasını bilgilendirmesi ve ameliyat sonrasında ki takibi çok iyiydi. Yakup hocadan Allah razı olsun. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir doktordur.

 

E.

Oğlumun ayağındaki kırık sebebiyle gittik. Ameliyat oldu. Operasyon başarılı geçti. İşine sadık ve mesleğinde başarılı bir doktor. Çocuğumuza çok güzel davrandı. Operasyon sonrasındaki süreçle ilgili de bizi detaylı bilgilendirdi. Çok memnun kaldık. Tavsiye edebileceğimiz bir hekim.

 

A.

Babamın kalça kemiği kırığı sebebiyle ulaşmıştık kendisine. Babamın yaşı sebebiyle birçok doktor ameliyata yanaşmadı. Yakup Bey ameliyatı gerçekleştirdi. Çok başarılı geçti. Bir tanıdığımın kayınpederi için de ulaştık kendisine. Bastonsuz yürüyemiyordu. Operasyon geçirdi. Şu an motor kullanabiliyor. Çok başarılı bir doktor. İnsani olarak da hastasına çok güzel davranıyor. Çok kibar iletişim kuruyor. Çok çok memnunuz kendisinden. Çevremden de birçok kişiyi yönlendirdim. Böyle doktorlara çok ihtiyacımız var. Başarılarının devamını diliyorum.

 

G.Y.

Gandi derki: “İnsan kişisine olan inancınızı yitirmemelisiniz.” bizde bu sözü Yakup doktor için “bu topraklarda yetişen çok iyi doktorlara olan inancınızı asla ama asla yitirmemelisiniz” diye yeniliyoruz…Annemin çocukluktan gelen kalça çıkıklığı, yıllarca aşınması sonucu artık annemi iki adam atamaz hale getirmişti. Birçok doktor ve yöntem denememiz sonucunda ilerleme kat edemiyorduk. 2020 yılında Yakup Alpay doktorla tanıştıktan sonra annem ameliyata ikna olmuştu ki bu gerçekten zor bir süreçtir Burada ayrı bir parantez açıp (Doktor Yakup Bey’in tedaviyi psikolojik olarakta inanılmaz desteklediğini belirtmek isterim.) Annem 3 ay arayla iki operasyondan çok başarılı bir şekilde çıktı. Doktor Yakup Bey’in deneyimiyle, güler yüzüyle, başarılı operasyonlarıyla, işine olan bağlıyla, enerjisiyle tüm hastalarına çok yardımcı olduğunu ve annemin artık çok rahat bir şekilde hayatına devam etmesini sağladığı için teşekkürlerimiz her zaman sizlerle ve annemin duaları da.

 

M.

Özellikle kalça cerrahisinde çok iyi olduğu belirtilerek müracaat ettik. Çok ilgili ve konuya çok hakimdi. Annemizi ameliyat ettirdik. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

 

N.K.

Eşimin 20 yıldır tedavisini bulamadığımız ağrılarına Yakup hocamız derman oldu. Senelerdir gitmediğimiz hastane çalmadığımız kapı kalmamıştı. Yakup hoca ameliyatla çözülebileceğini söyledi ve bize cesaret verdi. Bizde ona güvendik ve 4 ay arayla 2 kalçadan ameliyat olduk. Çok şükür iyi ki güvenmiş, iyi ki ona inanmışız Allah razı olsun.

 

A.T.

Yakup hocama sonsuz teşekkür ediyorum. 6 Ağustos 2021 de geçirmiş olduğum kaza sonucu ayak bileği kırığı çok kötüydü. 16Agustos 2021 de yapılan müdahale sonucu Önce rabbimin yardımı ile sonrada Dr. Yakup Alpay hocamın elleriyle şifa buldum. Yakup hocama saygı ve minnettarlığımı iletir herkesin Yakup hocamın ellerinden şifa bulmasını öneririm.

Her zaman şifa ve sağlık bulacağımız emin bir el olduğunu hiç unutmadım unutmayacağım. Herkese Yakup Alpay hocamın ellerinden sağlık sıhhat ve şifalı yarınlar dilerim. Yakup hocama sonsuz teşekkür ediyorum. 6 Ağustos 2021 de geçirmiş olduğum kaza sonucu ayak bileği kırığı çok kötüydü. 16Agustos 2021 de yapılan müdahale sonucu Önce rabbimin yardımı ile sonrada Dr. Yakup Alpay hocamın elleriyle şifa buldum. Yakup hocama saygı ve minnettarlığımı iletir herkesin Yakup hocamın ellerinden şifa bulmasını öneririm. Her zaman şifa ve sağlık bulacağımız emin bir el olduğunu hiç unutmadım unutmayacağım. Herkese Yakup Alpay hocamın ellerinden sağlık sıhhat ve şifalı yarınlar dilerim.

 

E.

Başka bir hastanede yapılan annemim çift diz protez ameliyatı sonrası yaşadığı sorunlar ile ilgili hastane ortamında tedavisinin devam etmesi için kendisi ile ilk defa tanıştık. Ben ömrümde hastası ile bu kadar ilgilenen, alakadar olan, hastası değil de adeta kendi yakınıymış gibi davranan bir doktorla ilk defa karşılaştım. Tüm süreç boyunca her anımızda ama her anımızda yanımızdaydı adeta ailenden biri gibi. Binlerce kez teşekkür ediyorum. Keşke tüm doktorlar böyle olabilse.

 

B.

Yakup hoca babamın platin ameliyatını yapmıştı. Tavsiye üzerine tanıştık işinin uzmanı çok başarılı bir doktor kesinle gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz.

 

N.

Yakup Bey'i kalça protezi ameliyatı için yaptığım araştırmalarla buldum. İyi ki de bulmuşum. Hocamın ilgisi ve profesyonelliği tek kelimeyle müthiş. 

 

K.E.

Op. Dr. Yakup Alpay, odasına adım attığımız ilk adımdan itibaren bizimle çok ilgilendi. Annemin halluks valgus şikayetini en ince ayrıntısına kadar ele aldı ve bize kitaplardaki örneklerini bile gösterdi. Annem gönül rahatlığıyla ameliyat oldu. Sonucuna da şükür sağlıkla ulaştık. Teşekkür ederiz.

 

S.N.

Çocuğumun sağ el baş parmağı kırıldı. Bir tavsiye üzerine Doktor Yakup Bey ile tanıştık. Hocam sağ olsun gerekli tüm yardımları yaptı. Başarılı bir ameliyat sonucu 17 yaşındaki çocuğumun parmağı düzeldi. Şu an eskisinden farksız. Kendisine ilgi alaka ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Görevinde başarılar dilerim.

 

H.

12 sene önce düşme sonucu kalçam kırılmıştı. Platinler vardı. Platinler morarmış. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Daha önce olduğum ameliyatta 4-5 santim kısa konmuş platin. Bacağımda kısalık vardı. Yakup Bey protez koydu. Rahatlıkla yürüyebiliyorum, çok mutluyum. Çok beyefendi, hastasına güzel davranan ve güven veren bir doktor. Bugüne kadar böyle bir doktora rast gelemedim, çok memnunum. Tüm ailem kendisine dua ediyor. Çocuğumu da götürdüm kendisine. İşinin ehli, mesleğine özveriyle sahip çıkan bir hekim.

 

H.

Teyzemin dizlerinde sıvı kaybı vardı. Yürüyüş bozukluğu vardı, hatta yürüyemiyordu.2 diz içinde cerrahi operasyon geçirdi. Şu an rahatlıkla yürüyebiliyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Güler yüzlü ve hastasının öyküsüne hakim bir doktor. Cerrahisi çok iyi. Arkadaşlarımın önerisi üzerine teyzemi götürmüştüm. Biz çok memnun kaldık. Köyden bile arayarak teyzeni yürüten doktor kim deyip ismini soruyorlar. Aynı şekilde biz de çevremize gönül rahatlığı ile öneriyoruz.

 

E.

Dizim için gittim kendisine, yürüyemiyordum. Ameliyat oldum. Yakup Bey bu ameliyatı önermedi. Fayda görmezsin dedi. Benim isteğim üzerine ameliyat yapıldı ama doktorun da dediği gibi fayda görmedim. Sonrasında platin konacaktı dizime. Pandemi sebebiyle gidemedim. Çok iyi bir hekim. Ben çok memnunum kendisinden. İnsanlığı ve hastayı bilgilendirmesi çok güzel.

 

E.

Dizimden menisküs ameliyatı oldum. Yaklaşık 1 sene önce oldum. Ameliyat sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. Süreçle ilgili detaylı bilgilendirdi beni. Hastaya yaklaşımı çok güzel. Dörtdörtlük bir doktor. Yakınımı da götürdüm. Yine bir sorun yaşasam gözüm kapalı kendisine giderim.

 

M.

Ayağım kırılmıştı. Ameliyat oldum kendisine. Çok değerli bir hoca. Çok detaylı bilgi verdi. Her şey anlattı. Hastasına şefkatle yaklaşan, çok ilgili bir doktor. Sayesinde sağlığıma kavuştum. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

 

H.

Kalça çıkıklığım vardı, ameliyatımı yaptı. Çok başarılı geçti. 3 santim kısalık vardı. Aksıyordu ayağım. Şu an çok iyiyim. Rahatlıkla yürüyebiliyorum. Ayağım aksamıyor. Çok iyi bir doktor, çok memnunuz. Yapmam gerekenleri detaylı anlattı, bilgi verdi. Çok insancıl, içten bir doktor. Kardeşimin kızının da ameliyatını kendisi yaptı. Aynı şekilde o da rahatlıkla yürüyor. Tuttuğunu koparan bir doktor. Hekimliği de insanlığı da harika.

 

S.

Amcamın kalça kemiği çürümüştü. Çok kötü durumdaydı. Çok zor bir ameliyattı. Herkesin yapabileceği bir ameliyat değildi. Çok başarılı geçti. Şu an çok iyi Hastaya çok güzel yaklaşıyor. Detaylı bilgilendiriyor. Annem ve babam da memleketten geldi kendisi için. Ailecek çok memnun kaldığımız ve önerdiğimiz bir doktor.

 

A.

Ayağım kırılmıştı. Farklı bir hastanedeydim. Yakup Bey'in hastanesine sevk edildim. Ameliyat oldum. Çok başarılı geçti. İlgisinden çok memnun kaldım. Sorduğum tüm sorulara detaylı yanıt verdi, ilgilendi .Çok iyi bir doktor.

 

N.

25 Ekim 2021

 

Eşimin sol bacağı ampute olmuştu. 20 cm açık yara ile farklı bir hastane taburcu etti bizi. Yakup Bey eşimi sağlığına kavuşturdu. Hastayla ilgilenmesi, değerlerini iyi bilmesi çok iyi. Hastalara yukardan bakmayan bir doktor. Çok memnunuz. Kişiliği de insanlığı da hekimliği de on numara. Ortopedik rahatsızlığı olan tüm hastalara önerebileceğim bir hekim. 

 

A.

Kalça çıkığı ameliyatı oldum. Yaklaşık 5-6 ay önce ameliyat oldum. Ameliyattan sonra iyileşme süreci de çok rahat geçti. Doktorumdan çok memnun kaldım. Hastasıyla ilgilenen, bilgilendiren bir doktor.

 

Ö.

Müdahalesinde geç kalınmış proksimal bir skafoid kırığım vardı. Sağ olsun Op. Dr. Yakup Bey ameliyat ile tamamen düzeleceğini vadeden nadir doktorlardan oldu. 1 buçuk senelik zorlu süreç sonrası sağ bileğimdeki kırık kısım tamamen kaynadı. Herhangi bir hareket kısıtı yaşamamaktayım. Her zaman çok ilgili oldu. İşine saygısı olan ve hastalarını önemseyen birisidir kendisi. Saygılar selamlar.

 

H.A.

Attan düşüp sol üst kol kemiğimi (humerus) kırınca ameliyat ile koluma plaka ve vida takılması gerekti, raidal (el ve parmaklara sinyal gönderen kullanmamızı sağlayan) sinirlerde hasar bırakabilecek riskte ve önemde olan ameliyatıma giren deneyimli ekipte olan sevgili Yakup hocam başarılı bir ameliyat sonrası hep yanımda oldu ve ameliyat sonrası ne zaman arasam her soruma cevap verdi. Kendisine bu hastaya yakın tavrı ve iletişimi için çok teşekkür ediyorum.

 

M.

Ben Behçet hastasıyım 11 yıldır kullandığım ilaçlardan dolayı sağ ve sol kalçamda avasküler nekroz oluştu yürüyemez hale gelmiştim Yakup beyden Allah razı olsun sağ ve sol kalçadan protez ameliyatı oldum şu an çok iyiyim eski sağlığıma kavuştum diyebilirim kesinlikle tavsiye ederim.

 

A.

Yakup hocam Müthiş bir insan müthiş bir doktor işinin erbabı beni o covid in yoğun olduğu zamanda bir çok doktor ameliyatımı kabul etmedi lakin Yakup hocam insanlığını kullanarak beni kabul edip sonrada doktorluk hünerini kullanarak Allah’a şükür beni ayağa kaldırdı İnan’ın kırığım o kadar kötü bir kırıktı ki yakın çevremde bir çok insan artık yürüyemeyeceğime inanmıştı çok şükür şimdi işime gücüme gidiyorum Yakup Alpay Hoca’mın ellerine sağlık gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim keşke bütün doktorlar Yakup Hoca gibi mütevazı olsa.

 

M.

Daha önce hocamızın başka bir hastanede bacağıma yerleştirilen platinleri çıkarmak için gittim. Çok şükür sorunsuz geçti. Her sey içi teşekkürler Hocam.

 

Sef. D.

Şiddetli omuz ağrısı şikayeti ile başvurduğum Yakup Bey ilgisi bilgisi ve verdiği güven ile 5 yıldızdan çok daha fazlasını hakeden muhteşem bir dost kazanmış olmaktan dolayı çok mutluyum.

 

Seb. K.

Köyde geçirdiğim ağır kaza sonucu Ankara’ya sevk istendiği için orda ameliyat olmuştum sonrasında İstanbul’a geldiğimde ameliyat sonrası kontrollerimi yaptı her ayrıntıyı inceledi bilgilendirme yaptı çok kibar bir şekilde ilgilendi Özellikle Ankara da plak takılmıştı sonrasında kemiklerden biri kaynamamıştı ama üst üste ameliyat olamayacağım için biraz beklemek durumunda kaldık daha sonra Yakup Bey plak üzenine protez taktı bütün ağrılarım dertlerim kesildi Allah razı olsun özellikle kalça protez cerrahisinde çok Çok iyi bunu belirtmek isterim 1 seneden fazla oldu eski hayatıma yeniden döndüm Yakup Bey çok ilgili ve konuya çok hakim Çok memnun kaldık. Yakup beyi hiç düşünmeden Herkese tavsiye ederim işinin ehli biri. 

 

Meh.A.

4 ay önce motor kazası yapmıştım. Bir arkadaşım vasıtası ile Yakup Hoca ile tanıştım. Ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Yakup Hoca’nın güler yüzü, ilgi ve alakası, hastasını bilgilendirmesi ve ameliyat sonrasında ki takibi çok iyiydi. Yakup hocadan Allah razı olsun. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir doktordur. 

 

Fat.A.

Annem ameliyat olmadan önce on adım atamıyordu şimdi her işini kendi yapmıyor ağrıdan geceleri uyuyamıyordu şimdi gayet iyi.

 

Nid.K.

Eşimin 20 yıldır tedavisini bulamadığımız ağrılarına Yakup hocamız derman oldu. Senelerdir gitmediğimiz hastane çalmadığımız kapı kalmamıştı. Yakup hoca ameliyatla çözülebileceğini söyledi ve bize cesaret verdi. Bizde ona güvendik ve 4 ay arayla 2 kalçadan ameliyat olduk. Çok şükür iyi ki güvenmiş, iyi ki ona inanmışız Allah razı olsun. 

 

Ümi.G.

Babamın ayağında bulunan kırığı çok dikkatli ve profesyonelce ameliyat ettiği ve babama şifa olduğu için ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisi çok ilgili ve profesyonel bir doktordur. Daha iyi bir ameliyat düşünemiyorum bile. Kendisi gerek ameliyat sırasında gerek ameliyat sonrasında babamla özenle ilgilenmiştir. Teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 

Ser.Ü.

Mesleki bilgisi mükemmel idealist kişiliği yapıcı ve kuvvetli iletişimi özeni ilgisi alakası ile tek kelime ile muhteşem bir doktor bir yakınımı zor ve parçalı bir kırık için ameliyat etti çok başarılı bir ameliyat oldu Allah yetiştirenlerden ve kendinden razı olsun herkese tavsiye ederiz çooook teşekkürler Yakup Hocammm.

 

Erd.E.

Başka bir hastanede yapılan annemim çift diz protez ameliyatı sonrası yaşadığı sorunlar ile ilgili hastane ortamında tedavisinin devam etmesi için kendisi ile ilk defa tanıştık. Ben ömrümde hastası ile bu kadar ilgilenen, Alakadar olan, hastası değil de adeta kendi yakınıymış gibi davranan bir doktorla ilk defa karşılaştım. Tüm süreç boyunca her anımızda ama her anımızda yanımızdaydı adeta ailenden biri gibi, binlerce kez teşekkür ediyorum. Keşke tüm doktorlar böyle olabilse.

 

Duy.D.

Acil randevu alıp gittiğimizde 17.30 da içeri giriş yaptık oğlumun elinde çoklu kırık vardı ve ameliyat olması gerekiyordu Yakup Bey mesaisi bitmesine rağmen 19.30 a kadar bizimle ilgilendi ve ertesi günü ameliyata alındı başarılı bir operasyon geçirdi ameliyat sonrası çocuğumla ilgisi ve işindeki başarısı muhteşem şiddetle tavsiye edebileceğim bir doktor kendisi sonsuz minnettarım kendisine.

 

Sen.U.

Mesleği bilgisi ve kişiliği ile harika daha önce çocuğumun ameliyatını yaptı. Eskisinden daha iyi herkese tavsiye ederim

 

Özg.A.

Hastaları ile iletişimi kuvvetli ve işinin ehli bir doktor.

 

Hac.D.

Çok iyi ve ilgili bir doktor.

 

Züb.K.

Doktor Yakup Bey Ayağımdaki rahatsızlığa iğne ile tedavi uyguladı,çok ilgili güleryüzlü çalışkan bir doktor. Kısa sürede iyileştim. Yaptığı tedavi verdiği öneriler sayesinde aynı rahatsızlığı tekrar yaşamadım.

 

Ipe.G.

Kendisi cok degerli bir hekimdir. Esime uyguladigi dogru ve yerinde tedavi icin cok tesekkurler.

 

Sav.Y.

Yakup hocam işinin ehli bir doktor, kolumdaki kırığı bu pandemi ortamında beni hiç bekletmeden ameliyat ile tedavi etti. Şu an hiçbir sıkıntım kalmadı. İlgi alakası, ameliyat sonrası yönlendirmesi için teşekkür ederim.

 

Hay.A.

Ameliyatıma giren deneyimli ekipte olan sevgili Yakup hocam ameliyat sonrası ne zaman arasam her soruma cevap verdi. Bu hocama ve tüm ekibe olan yorumumdur; Talihsiz bir şekilde attan düşüp sol üst kol humerus kemiğimi kırdım, o şokla beni en yakındaki Devlet Hastanesi'ne götürdüler. Orda sıra sebebiyle ameliyatın bir hafta on gün sonra olabileceğini öğrenince daha önce İrşadi Hoca'nın ameliyat ettiği bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Medikal Park Maltepe'de Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel ile iletişime geçtik, Hocam hemen gel muayene edelim dedi ve biz gelince yapılan tetkiklerden sonra hiç vakit kaybedilmeden işinin ehli olan bir ekiple karşılaştım ve ameliyata alındım. Başarılı geçen bir ameliyat ile koluma plaka ve vida takıldı, çok hassas bir ameliyat çünkü en ufak bir yanlış bıçak darbesiyle Radial sinirin zedelenme ihtimali yüksek bu da elinizin tüm hissinin kaybolması ve kullanamamanız demek... bir gün sonra taburcu oldum. Beni evimdeymiş gibi ağırladılar. yanımda refakatçim olmadığı halde bana eksikliğini hissettirmeyen sevgili hemşirelerim Özkan ve Meryem hemşireye, (bir başka hemşire hanım daha vardı ameliyat sonrası yardım etti ama narkoz etkisiyle olsa gerek adı hatırımda değil) Muhasebeden güler yüzlü ve hasta merkezli duruşları ile Gülay ve Betül hanıma, Ameliyat sonrası her soruma aradığımda cevap veren Yakup hocama ve tabi ki en başta insana sıcakkanlılığı ile güven veren samimi, bilgili ve deneyimli hocam Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel'e ve ameliyatıma giren diğer hocalarım sevgili Doç. Dr. Erdem Değirmenci ve Op. Dr. Yakup Alpay hocama, Anestezi doktorlarıma, Berfin hemşireme teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum. Doktorları Tanrı'nın Eli olarak kabul eden birisiyim. Bu ameliyatta Tanrı, doktorlarım vasıtasıyla güzel eliyle bana dokundu. Teşekkür ederim.

 

Sup.P.

Çok değerli bir doktor hastalarına karşı çok ilgili ben memnun kaldım sizlerin de memnun kalacağını düşünüyorum benim ayağıma protez takıldı onun sayesinde iyim sizlere de tavsiye ediyorum herkese acil şifalar dilerim...

 

Mür.G.

Ben Murtaza Gülbüz, 11 yıldır behçet hastasıyım kullandığım ilaçlardan dolayı yani kortizondan dolayı sağ ve sol kalçamda avasküler nekroz oluştu yürüyemez hale gelmiştim değneklerle yaşamıma devam ediyordum Yakup beyi tanıdım randevu aldım gittim sağ olsun protez ameliyatı mı gerçekleştirdi şimdi çok iyiyim eski sağlığıma kavuştum diyebilirim Allah razı olsun kendisini kesinlikle tavsiye ederim işinin ehli bir doktor.

 

Sib.G.

Babamı ameliyat etmişti Yakup Hocam aksayarak yürüyen babam artık koşacak duruma geldi. Kendisine bizzat teşekkür etmiştik ama buradan da etmek isterim.

 

Adn.A.

Yakup hocam Müthiş bir insan müthiş bir doktor işinin erbabı beni o covid in yoğun olduğu zamanda bir çok doktor ameliyatımı kabul etmedi lakin Yakup hocam insanlığını kullanarak beni kabul edip sonrada doktorluk hünerini kullanarak Allah’a Şükür beni ayağa kaldırdı İnan’ın kırığım o kadar kötü bir kırıktı ki yakın çevremde bir çok insan artık yürüyemeyeceğime inanmıştı çok şükür şimdi işime gücüme gidiyorum Yakup Alpay Hocamın ellerine sağlık gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim keşke bütün doktorlar Yakup Hoca gibi mütevazi olsa

 

Muh.H.

Şubat 2020 yılında geçirdiğim iş kazası sonrası Sultanbeyli Devlet hastanesinde Yakup Hocama denk geldik. Bacak kırığı, kalça çıkığı, bel çatlakları, kas zedelenmeleri hayatım bitti diye düşünürken bütün operasyonlar sorunsuz geçti. Memlekete gidecek olmama rağmen ortada bırakmadı hocamız, arkadaşlarına emanet etti beni onlarda sağ olsunlar çok iyi ilgilendiler. 1,5 yıl sonra hocamız platinleri çıkardı şu an hâlâ ilk zamanları ameliyatın ve yavaş yavaş üstüne basıyorum çok şükür. Teşekkürler Yakup Hocam her şey için.

 

Emi.İ.

Çok iyi bir hekimdir.

 

Muh.S.

Geçirmiş olduğum kaza sonrası hocamızın eksiksiz bir şekilde yapmış olduğu ameliyatla eski sağlığıma kavuştum iyi ki varsınız hocam başarılarınızın devamı gelir inşallah.

 

Han.Ş.

Çok iyi ve ilgili bir doktor çok teşekkür ederiz.

 

Eyü.Y.

Aylık sıkıntılı tedavi sonrasın da Operatör Doktor Yakup Alpay ile tanıştık Allah razı olsun kendisinden 15 ay boyunca tedavi aldım ve benimle çok iyi bir şekilde ilgilendi şu an sağlığım saatim yerinde sayesinde kendisi ve ekibi ile çok güzel tedavi sürecimi sürdürdü hepsinden Allah razı olsun.

 

Op. Dr. Ahmet Danacı Hasta Yorumları:

Gülçin Tan

Sevgili Doktorum Ahmet Danacı'ya beni sağlığıma kavuşturduğu için büyük içtenlikle teşekkür ederim. Doğuştan kalça çıkığı ve kireçlenme problemiyle gittim kendisine, güler yüzü nazik iletişimi ve beni anlayan tavrıyla güvenimi ilk dakikadan kazandı çok başarılı bir süreç geçirdik total kalça protezi ameliyatını oldum ve ağrısız, sızısız bir süreç geçirdim şu an sağlıklı insanlar gibi hayatıma devam ediyorum Doktorum Ahmet Danacı'ya ilgisi ve uzman olarak gerçekleştirdiği kalça protezi ameliyatım için ayrıca samimiyeti ve güler yüzü için çok çok teşekkür ediyorum. Benim gibi kireçlenme ve kalça çıkığı sıkıntısı olanlar için Sevgili Doktorum Ahmet Danacıyı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

B.

Uzun suredir sure gelen bel bölgesi ağrısı için kendisine müracaat ettim. Açıklayıcı bilgiler ışığında detaylı fiziki muayenesi gayet iyiydi. İlgisi ve tavrı bir hasta olarak beni tatmin etti. Teşekkür ederim.

K.

Bizimle gayet güzle ilgilendi çok teşekkür ediyorum kendisine. Ben ayağımdan ameliyat oldum birebir ilgilendi. Enfeksiyon kapmıştı ayağım yaraya tedavide uyguladı sonrasında ameliyat yapılması gerekti. Şu an daha iyiyim. Ahmet beyi hastalara tavsiye ederim. Mesleğinde başarılar dilerim.

 

C.

Ben 20 haziranda 2020’de 7,5 metre yüksekten düştüm. Bileklerim, kürek kemiğim kırıldı liflerim koptu tedavisini ameliyatlarımı Ahmet Bey yaptı. Şu zamana kadar her zaman mesajlaşıyorum bana her zaman cevap veriyor. Yine bir ameliyata gerek duysam nerede olursa olsun tercih edeceğimiz Doktor Ahmet Bey olur.

 

M.N.

Parçalı patella kırığı rahatsızlığı sebebiyle Ahmet Bey ile tanıştım. Süreci dikkatlice kontrol etti. Güler yüzü ve akademik bilgilerini pratikte uygulamasıyla bana kendimi hep güvende hissettirdi. Ameliyat sürecim beklediğimden oldukça rahat geçti. Tedavi süreci boyunca ilgisini, güler yüzünü hiç eksik etmedi. Size denk gelmek benim için süreçte büyük bir şanstı. Her şey için çok teşekkür ederim. Yolunuz hep açık olsun. Başarılarınız daim olsun Doktor Bey.

 

Op. Dr. Atakan Ezici Hasta Yorumları:

Bahar Demir

Uzun süredir omuz ağrısı şikayetim vardı fizik tedavi ve iğnelere rağmen geçmeyen bir ağrı şikayetiyle Atakan Hocama başvurdum kendisi tendon ve bağ doku kopması teşhisi koydu acil ameliyat önerdi ve çok başarılı bir ameliyat geçirdim omuz artroskopisi yaptı bana hiç ağrısız o kadar güzel bir süreçti ki kendisine çok teşekkür ederim okuduğum araştırdım çok zor ağrılı bir ameliyat olduğuna kendimi o kadar inandırmıştım ki tam tersi oldu hocamın eli o kadar hafifti ki çok güzel bir ameliyat geçirdim Allah bin kere razı olsun kendisinden kendi uzmanlığıyla yaptığı ameliyatım çok başarılı geçti ameliyat sonrası sürekli ilgisi takibini asla unutamam aşırı ilgili işinde uzman her şeyden önce insan psikolojisinden anlatan koca yürekli bir insan. Haftaya fizik tedavim başlayacak ilk günden beri yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim hocam, iyi ki sizi tanıdım, iyi ki sizi seçtim güvendim sizden başka bir hekime teslim olmadım iyi ki varsınız. Bahar Demir.

 

B.

Atakan hocaya el kırığı ve parmak çıkığı için gittim. Samimi detaylı anlatımlarıyla çok yardımcı oldu. Yakın takibi sayesinde ameliyat olmama gerek kalmadan iyileşme sürecini tamamlıyoruz. Kendisine çok teşekkür ederim.

 

E.

Atakan Hoca'ya annemin elindeki tendon iltihabı için gittik. Akşamın son randevusu olması ve hastanenin kayıt masasındaki sistemsel aksaklık sebebiyle geç kaldık. Odasından çıkmak üzere hazırlanmışken bizi kırmayıp muayeneye aldı. Rahatsızlığımızı dinledi, muayenenin ardından hem tıp dilinde hem de bizim anlayabileceğimiz şekilde açıklamalar yapıp tedaviyi anlattı. Sorularımıza içtenlikle cevaplar verdi. Kendisine işini severek yaptığı, insana değer verdiği için çok teşekkür ederim.

 

N.

El bileğimdeki kist için gittim, doktor bey ganglion kisti tanısı koydu, beni açık bir dille bilgilendirdi, tedavimi gerçekleştirdik, gerçekten ilgisi ve nezaketi için kendisine teşekkür ederim

 

Z.Ö.

Doktor Atakan beye omuz ağrısı şikayeti ile başvurdum. Daha önce bir arkadaşıma başarılı bir boyun fıtığı ameliyatı yaptığı için tavsiyesi ile ben de randevu aldım ve muayene oldum. Muayene süreci sonrası omuzumda bağ yırtığı olduğunu belirtti ve fizik tedavi görmemi istedi. Ancak gittiğim fizik tedavi doktorundaki fizyoterapi ve ilaç uygulamaları yeterli rahatlama sağlamayınca Atakan hocam hızlıca ameliyat kararı alarak, operasyonumu gerçekleştirdi. Sayesinde artık tamamen iyiyim ve 3 ay içinde jimnastik sporuna geri döndüm. Başından sonuna kadar hem profesyonelce hem de bir arkadaş gibi yönettiği bu süreç için kendisine teşekkür ediyorum. Rahatlıkla herkese Atakan hocamı tavsiye ediyorum.

 

İ.

Atakan hocaya omuz ağrım için geldim kendisi çok ilgi ve güler yüzlü omuzumdaki bağ yırtığı tanısı koyarak omuz kapalı artroskopi ameliyatı yaptı tedavi sürecim devam ediyor ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 

H.

Atakan hocaya diz ağrım ile geldim doktor bey çok iyi ilgilendi dizimden artroskopi ameliyatı oldum ve ameliyat sonrası tedavi sürecim ile çok ilgili davrandı kendisine teşekkür ederim.

 

G.A.

Sevgili Doktorum Atakan Ezici güler yüzlü, hoşgörülü ve samimi oluşundan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben 48 yaşıma kadar doğuştan kalça çıkığım ile ve ayağımda 7 cm yakın kısalıkla bir ömür geçirdim. 2022 yılında Ameliyata karar verdiğimde doktor araştırmasına girdim ve kendisini bulduğumda ameliyata okey dedim. Ben niye bunca zaman bu ağrıyı çektim dedim. İyi ki başkalarına ameliyat olmayıp bunca sene beklemişim Atakan hocam o sihirli elleriyle benim hayat standartlarımı en iyiye çıkardı. Senelerdir yürürken belimdeki ağrılarım, soğuk havalarda ağrıyan dizim, kalçam inanın eseri kalmadı maşallah diyelim. İyi ki varsınız Atakan Hocam sizin gibi ilgili güler yüzlü doktorlara ihtiyacımız var. Elleriniz dert görmesin sizi ailecek çok seviyoruz.

 

S.E.

Dr. Atakan beyle ameliyat olma kararını verdim, ön çapraz bağ, be kova sapı menisküs. Ameliyat başarılı geçti, memnun kaldım tavsiye ederim. Kendisi ve ekibi her konuda destek olmaya hazır, teşekkür ederim.

 

N.

Eşimin burkulan ayak bileği için gittik. Çok ilgili bir doktor. Hiç rahatsız olmadan eliyle muayene etti. Bizi bilekteki bağlar ve kaslarla, burkulan yerin işlevi ve ne aşamada olduğu ile çok detaylı olarak bilgilendirdi. Kendisi çok güler yüzlü ve hastaları ile çok iyi iletişimli bir doktor. Mesleğini severek yaptığı çok belli. Teşekkür ederim, umarım çok iyi yerlere gelir.

 

S.A.

Tetkikleri çok detaylı bir şekilde inceledi. Bana söylediği şu cümle benim iyileşmemde çok etkilidir. İnsanların sıkıntılarını çözelim ki mesleklerini sıkıntısız, ağrısız yapabilsinler. Gerçekten dirseğim için önerileri beni çok rahatlattı. Çok güler yüzlü, içten bir hekim. Çok teşekkür ederim.

 

E.

Kasım ayında sol omzumdaki kasılma yırtılma dolayısıyla Atakan hocama tavsiye üzerine gittim. Aralık ayında artroskopi ameliyatına karar verdik. Tedavinin ameliyatın tüm aşamalarını detaylı bir şekilde anlattı. Yaklaşımı bir hasta olarak değil arkadaş gibi pozitif güler yüzlü bir şekilde devam etti. Ameliyat sonrası araması ilgilenmesi gerçekten insanı psikolojik olarak bile tedavi ediyor. Tedaviye gitmek isteyen tüm insanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. İlgi ve alakası için Atakan Hoca’ma çok teşekkür ediyorum. İşinin ehli insanların olması dileğiyle.

 

F.N.

Atakan Hocam, oğlumun kırık bacak ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisinin uzmanlığındaki birikimi ve başarısı bir yana bizlere yaklaşımı, sağladığı güveni, verdiği morali anlatabilmenin yolu yok. Oğlumuzun bu süreçte sizinle karşılaşması, bizim için en büyük şans oldu. İçinizdeki sevgi, gözlerinizdeki merhamet ve eşsiz tıp bilginiz nice ihtiyacı olan hastaya bizler gibi şifa sağlasın.

 

B.

Dr. Atakan Bey’e ile bundan 4 yıl önce görev yaptığı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi’nde ön kol kırığım nedeniyle tedavi olmuştum. İlk tomografi çekilmesinden itibaren tüm tedavi sürecinde gerekse alçımın küçültülmesi gerekse alçı çıkarıldıktan sonraki egzersizlerim hakkında çok yakından ilgilendi. Şu an kolum sorunsuz. 2 yıl sonra ise diz kırığım nedeniyle başvurduğumda ameliyatsız iyileşmem için yine yakından ilgilendi. Halen kontrollerime devam ediyorum. Kendisine buradan yine teşekkürlerimi iletiyorum.

 

M.E.

Atakan Bey’i anneannemin diz protezi ameliyatı için doktor arayışımız sırasında tanıdık. Ayrı ayrı birkaç kişiden olumlu referans alınca biz de randevu aldık. Yıllardır doktor arayışında olan anneannem, Atakan hocamızla randevusu sonrası ameliyata karar verdi. Çok başarılı bir diz protezi ameliyatı gerçekleştirdi. Bu dönem içerisinde ilk dakikadan beri gördüğümüz ilgi ve alaka ameliyat sonrası dönemde de artarak devam etmekte. Her randevumuzda ne kadar şanslı olduğumuzu görüyoruz, anneannemin de sürekli dualarında kendisi. Tüm bu süreç için tek kelime ile hocamıza minnettarız.

 

N.E.

Babamın bisikletten düşme sonrası elinde serçe parmak dibinde kırık vardı, devlet hastanesinde yapılan ilk müdahale sonrası alçıya alınmıştı. 14. Günde kontrol için lokal bir Özel hastaneye gitti. Oradaki doktor alçıyla birlikte röntgenini çekip parmağın kırık yerinde kemikte açılma saptatığını söyleyip bir hafta sonra kontrole çağırmıştı. Bir hafta sonra tekrar alçılı haliyle elin röntgenini çekip açılmanın ilerlediğini ve ameliyatla tel takılması gerektiğini ve açılmayla birlikte kaynarsa kötü olacağını bir an önce ameliyat kararını vermesini söylemişti. Babam ameliyattan aşırı korktuğu için panikledi, biz tekrar güvenilir bir çatı altında başka bir doktor görüşü almak adına acilen bu sitedeki doktor listesinde bölgemizdeki hastane doktorlarını tek tek inceledik, yorumlarını okuduk, eğitimlerini gözden geçirdik. Atakan beyin hakkındaki yorumlardan, babamın ameliyat korkusuna uygun bir dille yaklaşacağına kanaat getirdik ve kendisinden hemen randevu aldık. Randevuyu öğleden sonraya almış olmamıza rağmen babam gitmek için ayak diretir korkusuyla hastaneye öğleden önce gittik ve asistanının desteği ile randevumuzu daha erkene alıp hemen görüşme sağladık. Kendisi çok güzel dinledi çok güzel yaklaştı duruma, babamın hassasiyetini de anladı. Röntgen gerekiyordu, diğer hastane röntgen sonuçlarını e-nabıza yüklemediği için göremedi, röntgenleri temin edebilmemiz için bize odada gerekli süreyi verdi hiç acele ettirmedi. Diğer hastaneden röntgen sonuçlarını temin edemedik ve öğle arasına girmek üzere olmasına rağmen yeni röntgen çektirip kendisine göstermemizi bekledi. Röntgeni alçısını çıkartarak çekmenin sağlıklı olacağını söyledi ve öyle de oldu. Alçısız röntgende babamın eli o kadar net gözüküyordu ki ve bütün kemikleri olması gerektiği yerdeydi. Başka hastanedeki doktorun ameliyat dediği el Atakan Bey için neredeyse iyileşmişti. Babama ameliyat yapmaya gerek yok dediğinde babamın sevinci ve rahatlaması her şeye bedeldi. Bir de üstüne alçısının tekrar sarılmasına gerek olmadığını 10 gün daha atelle devam edebileceğini söyledi ve kabus gibi başlayan günümüz babam için tarif edilemez bir mutlulukla bitti. Babam hastane ve doktordan korkan bir insandı artık çok sevdiği bir doktoru oldu. Atakan beye ne kadar teşekkür etsek az. Böyle işini dikkatli ve layıkıyla yapan doktorlarımızın çoğalması dileğiyle.

 

Y.A.

Kalça protez Ameliyatı oldum kendisin de çok başarılı bir ameliyat geçti. Çok samimi bir doktor, kendilerine teşekkür ederim.

 

Y.T.

Ön çapraz bağ ameliyatı oldum. Çok iyi geçti ameliyat. Rehabilitasyon döneminde de kendisi yardımcı oldu. Tekrardan Teşekkür ederim. Çok tecrübeli bir operatör doktor.

 

B.

Doktorum Atakan Hoca’ya bir yakınım ve hastaları tarafından ulaştım. Omzumda lif kopması iltihaplanma ve kuvvet kaslarım kopmuş ve deforme olmuştu. Tahlil ve tetkikler sonucu ameliyata çok kısa bir sürede karar verdi ameliyat oldum. Ameliyat sonrası 24 saat içinde 2 yıl boyunca çektiğim ağrılarım bitmişti. Uyguladığı yöntemle hemen normal hayatıma çok hızlı devam edebildim.2 yıl boyunca İsviçre’de bir türlü çare bulamamıştım. Atakan Hocam bunu bir günde çözdü. Bu benim için mucizeydi. İsviçre’deki fizik tedavi doktorumda Atakan Hoca gibi doktorlara ihtiyacımız var kendisini buraya getirmek için teklifte bulunun dedi. Ayrıca yıllardır olan böbrek yetmezliğimi de buldu buradaki doktorla görüşmemi sağlayıp tedaviye yönlendirdi. Atakan Hoca’da en çok bana yardımcı olan ameliyat sonrası ağrının olmaması eski sağlığıma çok hızlı kavuşmam oldu. Doktorumda en beğendiğim özellik hastaya yaklaşımı, zaman kaybetmemesi, hastayla empati kurması, hastayı iyileştirmek adına gecesini gündüzüne karıştırması bu konuda hakkını ödeyemem. Mesleğinde çok başarılı ve çok bilgili olması. Hastalarına tavsiyem Atakan hocayla görüşürseniz noktasına kadar dinleyin ve ona inanın bu sizin için çok çok önemli çünkü. Ameliyat sonrası ismini daha çok duymaya başladım. Herkesin ağzından çıkan tek kelime konu Atakan hocaysa tamamdır. Herkese tavsiye ediyorum.

 

S.O.

Atakan Bey’den Allah bin kere razı olsun. Çok güler yüzlü ve ilgili bir doktor sakinliği ile insana huzur veriyor. Arkadaşım boyundan şikayetçi idi boyunu uzatmak için araştırırken bulmuş Atakan beyi bende onun tavsiyesi ile gittim kalçamdaki kireçlenme nedeni ile yürüyemiyordum sonra ameliyat oldum. Ameliyat öncesinde gösterdiği özen ve ilgi sonrasında da devam etti başarılı ve insancıl bir doktor aşırı mütevazi oluşu bizi çok etkiledi. Resmen bir psikolog gibi bizi tüm süreçlerde bilgilendirdi ve kaygılarımızı giderdi kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu ülkenin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var hep var olun.

 

M.Ç.

Benim Dizimin altından iki yerde kırık vardı. Başarılı bir ameliyat geçirdim.1-1,5 ay sonra ağrısız bir şekilde yürümeye başladım. Allah razı olsun kendisinden. Atakan hocama teşekkürü kendine borç bilirim. Çok korkuyorken kendisi bizzat gelip korkularımı giderdi ve iyi bir ameliyat yapacağını dile getirdi. Daha ilk dakikadan içimi rahatlattı. Sürecin başlangıcından sonuna kadar hastasıyla bire bir ilgilenen çok özel bir insan. Kısaca tüm aşamalarını ayrıntılı açıklayan, ameliyat öncesi ve sonrası her konuyla ilgilenen, hastasıyla ilgili, işinde gerçekten çok iyi doktor. Tekrardan kendisine çok teşekkür ederim.

 

S.T.

Geçirmiş olduğum elim bir kazada kolumdaki spiral kırık sonucu ciddi hasarlar almıştım. Sağ olsun Atakan Bey 4 saatlik bir operasyonla ciddi kırıkları onarıp başarılı bir ameliyatla taburcu etti. Ve ardından kontrolleri ve egzersizleriyle sağlığıma kavuştum. Kendisinden ilçe olarak razıyız sağ olsun var olsun.

 

Ç.Ç.

GAP turumuzda geçirdiğimiz bir kaza üzerine zorunlu olarak gittiğimiz Kahta Devlet Hastanesi'nde annemin ayak bileği ameliyatını gerçekleştiren doktorumuz Atakan Bey ilgisi, alakası ve tutumuyla İstanbul'dan gelen bizlere güven verdi ve bakış açımızı değiştirdi. İstanbul'a geldiğimizde tedavi süreci gereği gittiğimiz doktorların hepsi yapılan ameliyatı hayretle karşıladılar ve çok şanslı olduğumuzu dile getirdiler. İstanbul'da görev alsa tavsiye edeceğimiz ve gözü kapalı gideceğimiz doktorlardan biridir. Kendisine teşekkür ediyoruz.

 

M.

Doktorum ameliyat öncesindeki süreçte gayet güzel bir şekilde ilgilenerek gerekli açıklamalarla bilgilendirmelerde bulundu. Ameliyat günü güzel bir şekilde neler olabileceğini, neler yaşanabileceğini söyledi. Atakan Bey ön çapraz bağ ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Ameliyattan sonra aileme gerekli bilgilendirmeleri yaptı. Aynı zamanda bilincim açıldıktan sonra bana da gerekli açıklamaları yaptı. Hastanede yatışımı gerçekleştirerek, tedavimi gerçekleştirdi. Bu süre içerisinde yarama bakıp, kontrollerde bulundu. Atakan Bey'den aldığım hizmetten memnun kaldım.

 

M.

Doktorumuz gerçekten başarılı, kendisini branşında geliştirmiş, cana yakın, güler yüzlü bir doktor. Atakan Bey insanları motive etmeyi çok iyi bilen birisi. Kendisine ilgisinden ve alakasından dolayı şükranlarımı sunarım. Atakan Bey gibi doktorlarımızın devletimizin farklı hastanelerinde hizmet vermesinden büyük onur duyuyoruz. Ayağımın talus kemiğinde 5 tane kırık vardı. 4 tane platin takıldı. 21 gün altı alçı üstü sargı beziyle kapalı bir şekilde her gün pansuman yapılacak. Gözetim altındayım.

 

A.

Atakan Bey'den Allah razı olsun. Kendisini çok seviyoruz. Dizimde sorun olduğu için kendisi iğne vurdu. Şu an daha iyiyim. Hafif ağrım var ama eski ağrılarım yok. Atakan Bey çok iyi, değerli bir doktor.

 

S.

Atakan Bey annemin koluna platin takımı için ameliyatını gerçekleştirdi. Bizim ameliyatımız adli vakaydı ve acilen alınması gerekiyordu şansımıza kendisi hastanede yeni göreve başlamıştı hemen ameliyatını gerçekleştirdi. Atakan Bey'den çok memnun kaldık.

 

R.

Kendisini seviyoruz ve memnunuz. Annemin ayağı kırıldığı için kendisi ameliyatını gerçekleştirdi. Atakan Bey sağ olsun ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Yaptığı ameliyattan memnun kaldık. 

 

Y.

Atakan Bey iyi bir doktor. Kendisi bugüne kadar gittiğim doktorlardan en yakınlık gösteren, insana tepeden bakmayan bir doktor. Beni dışlayan bir durumla karşılaşmadım. Adıyaman'dayken trafik kazası geçirdim. Sağ el bileğimde ve sol omuzumda platin takarak ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyattan sonra İstanbul'a gelmek zorunda kaldığımda nereye gideceğim, takiplerimi nasıl yaptıracağım diye aradım, rica ettim. Kendisi yardımcı oldu, müteşekkirim. Aynı zamanda bel ve boyun ağrılarım konusunda yardımcı olması için Atakan Bey'i rahatsız edip, hangi birime gideceğime dair bilgisine başvurup yardım talep ediyorum.

 

 

Uzman Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve Uzmanları

 

Doç. Dr. Mehmet Baydar

Doç. Dr. Mehmet Baydar

 

Dr. Öğr. Üyesi Yakup Alpay

Dr. Öğr. Üyesi Yakup Alpay

 

Op. Dr. Ahmet Danacı

Op. Dr. Ahmet Danacı

 

Op. Dr. Atakan Ezici

Op. Dr. Atakan Ezici

 

 

 

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

İstanbul (Anadolu Yakası): Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

İstanbul (Avrupa Yakası): Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Sk. Aşçıoğlu Plaza No:17 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Web sitesinde bulunan tüm içerikler Ortopedi İstanbul Web ve Tıbbi Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kullanması yasaktır. İzinsiz kullanması tespiti durumunda hukuki yollara başvurulacaktır.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Son Güncellenme Tarihi: 24-05-2024 23:10:45
Whatsapp