Doç. Dr. Yavuz Arıkan | Ortopedi İstanbul

 

Doçent Doktor Yavuz Arıkan

Ortopedik Onkoloji Uzmanı

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

 

Doç. Dr. Yavuz Arıkan Özgeçmişi

1978 yılında Uşak'da doğan Yavuz Arıkan, 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesini bitirmistir. Mezuniyetten sonra İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasına başlamış olup 2010 yılında uzman hekim olmaya hak kazanmıştır.

Mecburi Hizmet görevini Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Kliniği'nde tamamladıktan sonra 2012 yılından itibaren Baltaliani Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor olarak 2. Ortopedi kliniğinde kemik ve yumuşak doku tümörleri alanında çalışmaktadır. 2013 yılında ortopedi board sınavını vererek TOTEK üyesi olmaya hak kazanmıştır.

 

 

Ortopedi İstanbul, uzman ortopedi hekimlerini bir araya getirerek kurulan multidisipliner bir ekiptir. Amacı, ortopedi alanında yüksek hasta memnuniyeti ve düşük komplikasyon oranı sağlamaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ve Özel Sağlık Sigortası (ÖSS) ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Telefon / WhatsApp: 0536 452 53 77

İstanbul (Anadolu Yakası): Cevizli Mah. Bağdat Cd. No:547 Maltepe / İstanbul

İstanbul (Avrupa Yakası): Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Sk. Aşçıoğlu Plaza No:17 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Web sitesinde bulunan tüm içerikler Ortopedi İstanbul Web ve Tıbbi Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kullanması yasaktır. İzinsiz kullanması tespiti durumunda hukuki yollara başvurulacaktır.

Telif Hakkı © 2023 Ortopedi İstanbul. Tüm hakları saklıdır. | Powered by Mad Men Agency

Son Güncellenme Tarihi: 24-05-2024 23:10:45
Whatsapp